Pianka triathlonowa Blueseventy Sprint 2017 z tytułem!

Co tu dużo mówić – jesteśmy najlepsi! Prestiżowy magazyn Triathlete Magazine przyznał nagrody markom w różnych kategoriach. Jeśli chodzi o konkurencję „Pianka triathlonowa najwyższej jakości” równych nie miał sobie nasz model Sprint 2017. To kolejny powód, dla którego warto zaufać marce Blueseventy. (więcej…)

Czym jest polaryzacja i dlaczego przynosi sukces?

Kto uważnie słuchał na lekcjach fizyki w liceum, ten może już teraz zakończyć czytanie. Kto jednak przespał te niezwykle cenne informacje, niech uważnie zapozna się ze zjawiskiem polaryzacji! Ten efekt został wykorzystany przez inżynierów marki Blueseventy, którzy stworzyli coś, co może pomóc pływakom w wodnej rywalizacji. Jak to działa? (więcej…)

Na problemy z pojemnością – plecak Swim Bag

Krążą pogłoski, że nawet żadna damska torebka nie jest w stanie pomieścić tyle co plecak Blueseventy! Zmieścisz tam nie tylko niezbędny sprzęt i akcesoria, które chcesz mieć ze sobą na zawodach, ale i wszystkie pary butów małżonki – to dopiero gratka dla całej rodziny. Teraz, gdy znasz jego ogólne możliwości, przekonaj się, dlaczego jest to najlepszy plecak sportowy dedykowany dla osób uprawiających wodne aktywności. (więcej…)

Jak szybko zdjąć piankę?

Za chwilę wyjdziesz z wody i pomkniesz na rower, jednak zanim to nastąpi, musisz jeszcze uporać się z pianką. To właśnie przy tej newralgicznej czynności można wiele zyskać bądź stracić – w zależności od tego, jak sobie z tym poradzisz. Jeśli zależy Ci na perfekcji, skorzystaj z kilku rad, aby na przyszłość znać sposób na prześcignięcie rywali. (więcej…)

Postaw na szybkość w strefie zmian!

Triathlon ma to do siebie, że od początku do końca wyścigu musisz mieć wszystko zaplanowane. Nie ma miejsca na improwizację, która może Cię kosztować utratę cennych sekund – przez cały czas trwa zmagań panuj nad rozwojem sytuacji dzięki wcześniej przygotowanym zasadom. Szczególnie pod kontrolą należy mieć to, co dzieje się w strefie zmian. Nierzadko właśnie na tych etapach dzieją się kluczowe dla losów walki zdarzenia. Jak mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli i przejście na kolejną część zmagań nie przyniesie Ci strat? (więcej…)

Trening w chłodnej wodzie – tylko z Blueseventy Thermal!

Miłość do pływania musi wytrzymać wiele prób… Jedną z nich jest chłodniejszy czas w roku, kiedy aura niespecjalnie zachęca do tego, aby wybrać się na trening. Jeśli nie chcesz rezygnować z ulubionych aktywności, razem z nami możesz działać na okrągło. Wiemy, jak ważne jest budowanie formy, dlatego w naszym asortymencie możesz znaleźć akcesoria na każdą porę roku. Gdy za oknem zaczyna panować zimno, do akcji wkracza termalny zestaw od Blueseventy. Niech produkty same się przedstawią! (więcej…)

Pianki potestowe w niższej cenie!

Jak oceniasz ten sezon – byłeś właściwie przygotowany i zrealizowałeś wszystkie założenia? Dobór odpowiedniego sprzętu to podstawa do tego, by myśleć o sukcesie, dlatego zawczasu przygotuj się do kolejnych wyzwań. Jeśli chcesz zdobyć najlepsze wyposażenie, a przy okazji zaoszczędzić pieniądze, skorzystaj z jesiennej wyprzedaży Blueseventy. Pianki triathlonowe, które w tym sezonie były używane na testach, teraz możesz zdobyć, płacąc mniej. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać! (więcej…)

Płynne przejście na wody otwarte

Pływanie pływaniu nierówne – wie o tym każdy, kto zdecydował się przejść z basenu na wody otwarte. Bardziej rozległe akweny mogą początkującym triathlonistom sprawić pewne trudności, jednak dają również sposobność poprawienia umiejętności. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie na otwartych przestrzeniach, musisz wiedzieć, że to już nie to samo co kryte baseny. Aby zmiana otoczenia przebiegła prawidłowo, skup się na kilku istotnych kwestiach, dzięki którym wszystko pójdzie zgodnie z planem. (więcej…)

Jaki strój triathlonowy wybrać? Radzi Filip Przymusiński!

Na forach i portalach społecznościowych pełno jest próśb o poradę w przeróżnych kwestiach. Sporo z tych zagadnień dotyczy wyboru stroju startowego. Na tej płaszczyźnie mamy klęskę urodzaju. Jest tyle towaru na rynku, że nie wiadomo, co wybrać. W czasach, kiedy ja zaczynałem przygodę z Tri, było łatwiej. Miałem kąpielówki, a w boksie zakładałem zwykły T-shirt. Następnym etapem była wymiana koszulki na triathlonowy retro top. Dalej był adoptowany strój do duathlonu – miał z tyłu kieszenie, które stawiały opór, więc usunąłem je przy pomocy nożyczek. (więcej…)

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading