Iza Sobańska na zwycięskim szlaku

OTW17_D1_1_347

Kolejny raz możemy pochwalić się osiągnięciami naszej triathlonistki! Iza Sobańska pokazała się z najlepszej strony podczas Ośno Triathlon Weekend, gdzie była najlepszą kobietą na dystansie 1/4 IM. Cieszymy się, że kolejny sukces Izy to także nasza zasługa. (więcej…)

Nasi zawodnicy w akcji

Niebieska siedemdziesiątka z przytupem weszła w nowy sezon i ma się rewelacyjnie! Nasi triathloniści powoli wchodzą w sezon, a spotkać ich możecie na zawodach w całej Polsce. Jak to wyglądało w ostatnim czasie? (więcej…)

Pianka triathlonowa Blueseventy Sprint 2017 z tytułem!

Co tu dużo mówić – jesteśmy najlepsi! Prestiżowy magazyn Triathlete Magazine przyznał nagrody markom w różnych kategoriach. Jeśli chodzi o konkurencję „Pianka triathlonowa najwyższej jakości” równych nie miał sobie nasz model Sprint 2017. To kolejny powód, dla którego warto zaufać marce Blueseventy. (więcej…)

Testy pianek triathlonowych Blueseventy w pełni!

Nie ma nawet chwili na odpoczynek – jeździmy z miasta do miasta, od północy na południe, z basenu na basen, żeby wspólnie z Wami przygotować się do sezonu 2017. Nie oszczędzamy ani siebie, ani naszych pianek. Zawodnicy sprawdzają sprzęt na 100% ich wytrzymałości, aby jeszcze przed pierwszym startem znaleźć złoty środek. Co już minęło, a co dopiero przed nami? Wiele się zdarzyło, ale jeszcze więcej nas czeka! (więcej…)

Czym jest polaryzacja i dlaczego przynosi sukces?

Kto uważnie słuchał na lekcjach fizyki w liceum, ten może już teraz zakończyć czytanie. Kto jednak przespał te niezwykle cenne informacje, niech uważnie zapozna się ze zjawiskiem polaryzacji! Ten efekt został wykorzystany przez inżynierów marki Blueseventy, którzy stworzyli coś, co może pomóc pływakom w wodnej rywalizacji. Jak to działa? (więcej…)

3… 2… 1… Zaczynamy!

Koniec odpoczynku! Odłóż na bok pokrętne wymówki rodem z lekcji WF-u w szkole podstawowej i 25. lutego zamelduj się w Poznaniu na teście pianek Blueseventy. Chętni zawodnicy zostaną ugoszczeni na basenie CityZen przy ul. Droga Dębińska 10. Przygotowaliśmy dwie tury, aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w sprawdzianie przed sezonem. Przekonaj się, która pianka triathlonowa jest stworzona właśnie dla Ciebie! (więcej…)

Na problemy z pojemnością – plecak Swim Bag

Krążą pogłoski, że nawet żadna damska torebka nie jest w stanie pomieścić tyle co plecak Blueseventy! Zmieścisz tam nie tylko niezbędny sprzęt i akcesoria, które chcesz mieć ze sobą na zawodach, ale i wszystkie pary butów małżonki – to dopiero gratka dla całej rodziny. Teraz, gdy znasz jego ogólne możliwości, przekonaj się, dlaczego jest to najlepszy plecak sportowy dedykowany dla osób uprawiających wodne aktywności. (więcej…)

Bevan Docherty w Blueseventy

Zakładanie pianki to wymagająca i nierzadko bardzo wyczerpująca czynność. Masz z tym problemy? Skorzystaj ze wsparcia najlepszych na świecie i przypatrz się ich działaniom. Mistrz poprowadzi Cię do zrealizowania celu szybko i dokładnie! Kliknij w link poniżej, a znajdziesz sekretny przepis…

Bevan Docherty w Blueseventy

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading