Na problemy z pojemnością – plecak Swim Bag

Krążą pogłoski, że nawet żadna damska torebka nie jest w stanie pomieścić tyle co plecak Blueseventy! Zmieścisz tam nie tylko niezbędny sprzęt i akcesoria, które chcesz mieć ze sobą na zawodach, ale i wszystkie pary butów małżonki – to dopiero gratka dla całej rodziny. Teraz, gdy znasz jego ogólne możliwości, przekonaj się, dlaczego jest to najlepszy plecak sportowy dedykowany dla osób uprawiających wodne aktywności.

Swim Bag jest bardzo pojemny ze względu na górną komorę przeznaczoną na rzeczy suche. Przechowasz w nim m.in. swoją odzież, a w specjalnie wydzielonej kieszeni umieścisz nawet laptop. Dolna komora służy przenoszeniu mokrego wyposażenia. Obie części są od siebie oddzielone, aby odizolować zamoczony sprzęt. Zamknięcie dolnej komory zostało wykonane z siateczkowanego materiału, co przynosi podwójną korzyść. Po pierwsza, zawartość może szybciej wyschnąć, a po drugie zawodnik może uniknąć powstania nieprzyjemnych zapachów.

Plecak Blueseventy po bokach posiada także specjalne kieszonki na pływackie akcesoria takie jak okularki i czepek. Jak w dobrze zorganizowanym planie wojskowym – tu też wszystko ma swoje miejsce i trzyma się określonego porządku rzeczy. Wykorzystaj maksymalnie dostępne komory, kieszonki i przegródki, aby zabrać ze sobą jak najwięcej potrzebnego sprzętu. Jeśli do tej pory miałeś problem ze schowaniem wszystkiego w jednym miejscu, oto jego rozwiązanie!

Jeszcze jedno… Pamiętaj o codziennej gimnastyce – doprowadzając swoje ciało do dużej gibkości, być może uda Ci się zmieścić w plecaku. To będzie Twoja bezpieczna kryjówka, której nikt nie odkryje. Powrót to dzieciństwa jest możliwy z Blueseventy! :)

Produkt: Blueseventy Plecak sportowy Swim Bag