Podsumowanie ostatnich testów pianek na wodach otwartych

To dzięki Wam ostatnie 2 miesiące upłynęły na przyjemnej zabawie połączonej z pożyteczną naukę. Warszawa, Poznań, Bydgoszcz – byliście z nami tam, gdzie my. Razem zgłębialiśmy tajniki pływania na wodach otwartych. Testy pianek Blueseventy były okazją do zdobycia cennych informacji oraz umiejętności pozwalających na zdobycie przewagi nad rywalami. Oby to wszystko nie poszło na marne!

Zaczęło się…

… 19. lipca w stolicy. Wraz ze sklepem Sport Guru i trenerem Kuźnia Triathlonu dawaliśmy z siebie wszystko, żeby perfekcyjnie przygotować Was do wodnej walki. Z racji tego, że testy cieszyły się sporym zainteresowaniem, powtórzyliśmy tę próbę 7. czerwca. Cieszymy się, że tak wiele osób postanowiło przez ten czas przetestować nasze pianki triathlonowe. Zdajemy sobie sprawę, iż z wielu istotnych aspektów mogliście sobie do tej pory nie zdawać sprawy. Właśnie dlatego wszystko odbyło się pod okiem profesjonalnego szkoleniowca, dzięki któremu pojęcie pływania na wodach otwartych przestało być obce. Warszawa to jednak zbyt mało na nasze możliwości, dlatego postanowiliśmy się sprawdzić także w stolicy Wielkopolski.

Testy po poznańsku

Poznań ugościł nas za sprawą Sklepu Biegacza Polonez oraz triathlonisty Filipa Przymusińskiego. Doświadczony sportowiec, który od lat startuje w zawodach, doskonale wie, jakie kroki należy podejmować, aby osiągnąć sukces. Polegając na jego poradach, zawodnicy mogli dowiedzieć się jak wchodzić do wody i z niej wychodzić czy też jak poprawnie nawracać na boi. Stolica Wielkopolski również okazała się gościnnym miejscem, gdzie nie brak miłośników triathlonu. Pianki triathlonowe od Blueseventy spełniały swoje zadania 2. i 23. czerwca na poznańskich jeziorach. Ci, którzy pojawili się na próbach, z pewnością wrócili z nich zadowoleni – za przybycie i udział serdecznie dziękujemy!

Sportowa Bydgoszcz

Korzystając z zaproszenia sklepu tristyle.pl, postanowiliśmy udać się na bydgoskie tereny, a konkretniej do miejscowości Piecki. Na tamtejszym akwenie również dawaliśmy z siebie wszystko, chcąc dać Wam sposobność na perfekcyjnie wykonany trening. Nie przestraszyła nas nawet niesprzyjająca pogoda! Warunki atmosferycznie nie grają roli, gdy ma się do czynienia z grupą nastawioną na zrealizowanie swoich sportowych celów. Cieszymy się, że mieliśmy tę przyjemność spotkać się z Wami i wspólnie dążyć do wodnej perfekcji. Wystarczy spojrzeć na zdjecia, żeby zobaczyć tę radość. O to nam wszystkim właśnie chodziło!

Jesteśmy w gotowości

Mamy nadzieję, że gdy dojdzie do kolejnego testu pianek triathlonowych Blueseventy, równie ochoczo weźmiecie w nich udział. Miejcie na względzie perfekcyjny trening, który może doprowadzić Was do oczekiwanego sukcesu. Gdybyś jeszcze chciał się sprawdzać, możesz na nas liczyć – wypożyczenie pianki Blueseventy pozwoli Ci zgrać się ze swoim sprzętem. Postaw na handicap już na starcie i pływaj doskonale. Do zobaczenia!