Testy pianek triathlonowych Blueseventy w pełni!

Nie ma nawet chwili na odpoczynek – jeździmy z miasta do miasta, od północy na południe, z basenu na basen, żeby wspólnie z Wami przygotować się do sezonu 2017. Nie oszczędzamy ani siebie, ani naszych pianek. Zawodnicy sprawdzają sprzęt na 100% ich wytrzymałości, aby jeszcze przed pierwszym startem znaleźć złoty środek. Co już minęło, a co dopiero przed nami? Wiele się zdarzyło, ale jeszcze więcej nas czeka!

Do tej pory

Zaczęliśmy od mocnego uderzenia 25 lutego Poznaniu, gdzie przez 4 godziny trenowaliśmy z wieloma zawodnikami. W jeszcze lepszym dopasowaniu pianki triathlonowej dla poszczególnych osób pomagał Mistrz Polski 1/2 Ironman z 2015, Kacper Adam. Obecność jednego z najlepszych w tym fachu w kraju pomogła w znalezieniu optymalnych rozwiązań. Kolejne dni były prawdziwym wyzwaniem – Blueseventy może dumnie określać się mianem obieżyświata! W ciągu 2,5 tygodnia znaleźliśmy się na basenach w Łodzi, Krakowie, Gryficach, Szczecinie i ponownie w Poznaniu. Efekt? Dziesiątki triathlonistów bliżej optymalnych rozwiązań na sezon 2017! Testy przeprowadzaliśmy we współpracy ze sklepami: TriCentre w Poznaniu, Trucht w Łodzi, Dotsport.pl w Krakowie i TriCarbon w Szczecinie.

Najbliższe wydarzenia

Jesteśmy na półmetku marca, a przed nami jeszcze trzy testy w tym miesiącu. Po raz pierwszy w tym roku odwiedzamy stolicę, gdzie 21 marca razem ze Sport Guru przetestujemy pianki triathlonowe Blueseventy. Tydzień później ponownie ugości nas Trucht, z którym raz jeszcze zorganizujemy testy. Kto nie skorzystał z możliwości sprawdzenia naszych pianek do triathlonu w Łodzi, będzie miał drugą szansę, by dobrać dla siebie odpowiedni sprzęt. Marcowe wyprawy zakończymy 29 marca w Poznaniu. Tym razem partnerował nam będzie sklep 365sportu. Z kim widzimy się jeszcze w tym miesiącu?

O naszych kwietniowych planach będziemy informować na bieżąco. Bądź z nami na naszym PROFILU na Facebooku, aby nie przegapić ważnej wiadomości – być może mamy w planach wizytę w Twoim mieście. Do zobaczenia na pływackim szlaku! Teraz jeszcze na basenie, ale już niebawem przywitamy wody otwarte. Nareszcie!

blueseventy helix